Kontakty

Zaujala Vás naše nabídka služeb?

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací. Jsme tu pro Vás.

Po-Pá 8:00-16:00 hod.

Telefon: +420 736 634 150

E-mail: obchod@unipex.cz

Po předchozí dohodě se Vám budeme samozřejmě rádi věnovat i mimo naši běžnou provozní dobu.

UNIPEX CZ, s.r.o.

Rudolfovská tř. 202/88
370 01 České Budějovice

Zuzana Szabó

Zuzana Szabó

Jednatelka společnosti

szabo@unipex.cz
+420 736 634 150

Jiří Březina

Jiří Březina

Jednatel společnosti

brezina@unipex.cz
+420 736 634 160

Petr Kubata

Vývoj a podpora software

Koordinace požadavků na software. Podpora k námi vyvinutému software pro e-commerce a software pro směnárny CENTIFOX.

Petr Kubata
Koordinátor podpory
sw@unipex.cz
+420 736 634 168

Honza Vochozka

HELIOS iNuvio

Řešení a koordinace požadavků nad rámec smluvní hotline. Požadavky na úpravy systému, podpora k pluginům HELIOS iNuvio.

Jan Vochozka
Konzultant a projektový manažer
helios@unipex.cz
+420 736 634 159

Michaela Hájková

Technické služby

Servisní smlouvy, návrhy infrastruktury, dodávky a opravy HW, carepacky, licencování a dodávky SW, systémy Microsoft, bezpečnost IT.

Michaela Hájková
Dispečerka technických služeb
technici@unipex.cz
+420 736 634 155

Vývoj software
Vývoj a podpora software

Vyvíjíme webové, desktopové i mobilní aplikace na platformě .NET. Za dobu naší existence jsme úspěšně dodali už stovky aplikací. Našimi zákazníky jsou výrobní a obchodní společnostmi, ale také IT firmy, kterým poskytujeme subdodávky. Máme mnohaleté zkušenosti nejen s vývojem software, ale také s integrací různých systémů, se zajištěním kvalitní podpory a rozvoje software včetně souvisejících IT služeb. Pro některé naše zákazníky fungujeme léta jako externí IT oddělení.

HELIOS iNuvio
HELIOS iNuvio

Jsme autorizovaným implementačním a vývojovým partnerem ERP HELIOS Orange iNuvio více než 20 let. Pro HELIOS iNuvio vyvíjíme také nadstavby a pluginy a poskytujeme systémovou podporu. Zakládáme si na rychlém řešení požadavků našich zákazníků. Naším primárním cílem jsou dlouhodobě spokojení partneři, ne množství implementací a zákazníků. Díky vlastním vývojovým kapacitám jsme schopni HELIOS iNuvio upravit dle konkrétních potřeb. Máme také zkušenosti s laděním výkonu HELIOS iNuvio.

E-commerce
E-commerce

Od roku 2005 dodáváme e-commerce řešení B2B, B2D a B2C na míru, která jsou plně integrována na skladové a další systémy. Využíváme zkušeností z významných projektů, na kterých jsme měli možnost se podílet. Pro e-commerce umíme zajistit vše potřebné včetně infrastruktury, skladového systému nebo služeb SEO. Námi dodaná řešení získala v minulosti ocenění jako ShopRoku a Internet Effectiveness Awards.

IT infrastruktura
IT infrastruktura

Realizujeme návrhy a dodávky IT infrastruktur na platformě Microsoft. Podle preferencí zákazníka nabízíme možnost pořízení vlastní infrastruktury, řešení infrastruktury v cloudu nebo hybridní řešení. Podle potřeby zajišťujeme komplexní služby IT nebo podporu IT administrátorům ve vybraných oblastech. V rámci servisních smluv zajišťujeme monitoring, proaktivní péči a rychlý zásah v případě problému. Specializujeme se také na ladění výkonu MS SQL, využíváme virtualizaci Hyper-V a implementujeme M365. Máme mnohaleté zkušenosti i certifikace.