Automatizace výrobních a obchodních procesů pod taktovkou našich aplikací

ZÁKAZNÍK:

Frulika s.r.o. - přední průmyslový výrobce ovocných složek

PRODUKT:

Komplexní IT služby - Helios iNuvio, aplikace na míru, mobilní aplikace pro čtečky, systémová podpora, správa infrastruktury.

ZJISTIT VÍCE

01 / 06

Realizace e-commerce řešení B2B pro více než 50 společností využívajících HELIOS iNuvio

ZÁKAZNÍK:

Asseco Solutions a.s. - jeden z nejvýznamnějších producentů informačních systémů

PRODUKT:

Vývoj e-commerce řešení B2B

ZJISTIT VÍCE

02 / 06

E-commerce řešení pro přední e-shop s chovatelskými potřebami

ZÁKAZNÍK:

Kamír & Co spol. s r.o.

PRODUKT:

B2B a B2C řešení na míru, konfigurátor ohradníků, systémová podpora, služby SEO.

ZJISTIT VÍCE

03 / 06

Automatická fakturace vody v rámci nového ekonomického systému

ZÁKAZNÍK:

Jihočeský vodárenský svaz, z.s.p.o.

PRODUKT:

Helios iNuvio, aplikace na míru, systémová podpora a správa části infrastruktury.

ZJISTIT VÍCE

04 / 06

Okamžitý přehled o výlovu a stavu ryb, dohledatelnost původu ryb

ZÁKAZNÍK:

Rybářství Třeboň Hld. a.s.

PRODUKT:

Helios iNuvio, aplikace na míru, systémová podpora, dodávka části infrastruktury.

ZJISTIT VÍCE

05 / 06

Aby se vám noviny dostaly do ruky včas se staráme více než 15 let

ZÁKAZNÍK:

VLTAVA LABE MEDIA a.s.

PRODUKT:

Komplexní podpora firemního informačního systému - správa doménových politik GPO, správa MS Exchange serveru, SLA

ZJISTIT VÍCE

06 / 06

Jsme tu pro Vás od roku 2000

Jsme IT společnost se sídlem v Českých Budějovicích. Disponujeme kapacitou 10 zkušených a certifikovaných odborníků na plný úvazek a řadou stálých externistů. Jsme sehraný a spolehlivý tým zvyklý poskytovat komplexní služby. Díky tomu dokážeme převzít celkovou odpovědnost za IT a ušetřit zákazníkům náklady na koordinaci různých dodavatelů. Zakládáme si na tom, že řešíme požadavky našich zákazníků nejen kvalitně, ale také rychle. Neustále se také vzděláváme. Máme mnohaleté zkušenosti v oblasti e-commerce, zkušenosti s potřebami výrobních podniků i obchodních společností. Vyvíjíme software na míru, implementujeme ERP systém HELIOS iNuvio a poskytujeme technické služby. S našimi zákazníky máme dlouhodobé partnerské vztahy.

Více o nás
Napište nám
Internet Effectiveness Awards

Jsme také držiteli různých ocenění, například Internet Effectiveness Awards v kategorii online obchod.

Vývoj software
Vývoj a podpora software

Vyvíjíme webové, desktopové i mobilní aplikace na platformě .NET. Za dobu naší existence jsme úspěšně dodali už stovky aplikací. Našimi zákazníky jsou výrobní a obchodní společnostmi, ale také IT firmy, kterým poskytujeme subdodávky. Máme mnohaleté zkušenosti nejen s vývojem software, ale také s integrací různých systémů, se zajištěním kvalitní podpory a rozvoje software včetně souvisejících IT služeb. Pro některé naše zákazníky fungujeme léta jako externí IT oddělení.

HELIOS iNuvio
HELIOS iNuvio

Jsme autorizovaným implementačním a vývojovým partnerem ERP HELIOS Orange iNuvio více než 20 let. Pro HELIOS iNuvio vyvíjíme také nadstavby a pluginy a poskytujeme systémovou podporu. Zakládáme si na rychlém řešení požadavků našich zákazníků. Naším primárním cílem jsou dlouhodobě spokojení partneři, ne množství implementací a zákazníků. Díky vlastním vývojovým kapacitám jsme schopni HELIOS iNuvio upravit dle konkrétních potřeb. Máme také zkušenosti s laděním výkonu HELIOS iNuvio.

E-commerce
E-commerce

Od roku 2005 dodáváme e-commerce řešení B2B, B2D a B2C na míru, která jsou plně integrována na skladové a další systémy. Využíváme zkušeností z významných projektů, na kterých jsme měli možnost se podílet. Pro e-commerce umíme zajistit vše potřebné včetně infrastruktury, skladového systému nebo služeb SEO. Námi dodaná řešení získala v minulosti ocenění jako ShopRoku a Internet Effectiveness Awards.

IT infrastruktura
IT infrastruktura

Realizujeme návrhy a dodávky IT infrastruktur na platformě Microsoft. Podle preferencí zákazníka nabízíme možnost pořízení vlastní infrastruktury, řešení infrastruktury v cloudu nebo hybridní řešení. Podle potřeby zajišťujeme komplexní služby IT nebo podporu IT administrátorům ve vybraných oblastech. V rámci servisních smluv zajišťujeme monitoring, proaktivní péči a rychlý zásah v případě problému. Specializujeme se také na ladění výkonu MS SQL, využíváme virtualizaci Hyper-V a implementujeme M365. Máme mnohaleté zkušenosti i certifikace.

Microsoft Partner

Co je u nás nového?

6.9.2022

Migrace Sharepoint: Jihočeský vodárenský svaz

Úspěšně jsme realizovali migraci MS Sharepoint do prostředí M365 v Jihočeském vodárenském svazu.

1.9.2022

Inovace eshopu Kamír

I v letošním roce pracujeme na úpravách a vylepšeních předního eshopu se zemědělskými a chovatelskými potřebami kamir.cz. K dispozici je možnost platby prostřednictvím Apple Pay a Google Pay, byla spuštěna nová verze Infoportálu a proveden dílčí facelift s cílem zpřehlednění eshopu při práci jak na počítači, tak na mobilním telefonu. 

Další novinky 

V roce 2021 nám důvěřovalo více než 70 společností, kterým jsme zajišťovali smluvní podporu, implementovali HELIOS Orange nebo pro ně vyvíjeli softwarová řešení.

Oslovte nás a společně připravíme to nejlepší řešení na míru pro Vaši firmu či projekt.

Kontakty
Napište nám