Automatizace výrobních a obchodních procesů pod taktovkou našich aplikací

ZÁKAZNÍK:

Frulika s.r.o. - přední průmyslový výrobce ovocných složek

PRODUKT:

Komplexní IT služby - Helios iNuvio, aplikace na míru, mobilní aplikace pro čtečky, systémová podpora, správa infrastruktury.

ZJISTIT VÍCE

01 / 06

Realizace e-commerce řešení B2B pro více než 50 společností využívajících HELIOS iNuvio

ZÁKAZNÍK:

Asseco Solutions a.s. - jeden z nejvýznamnějších producentů informačních systémů

PRODUKT:

Vývoj e-commerce řešení B2B

ZJISTIT VÍCE

02 / 06

E-commerce řešení pro přední e-shop s chovatelskými potřebami

ZÁKAZNÍK:

Kamír & Co spol. s r.o.

PRODUKT:

B2B a B2C řešení na míru, konfigurátor ohradníků, systémová podpora, služby SEO.

ZJISTIT VÍCE

03 / 06

Automatická fakturace vody v rámci nového ekonomického systému

ZÁKAZNÍK:

Jihočeský vodárenský svaz, z.s.p.o.

PRODUKT:

Helios iNuvio, aplikace na míru, systémová podpora a správa části infrastruktury.

ZJISTIT VÍCE

04 / 06

Okamžitý přehled o výlovu a stavu ryb, dohledatelnost původu ryb

ZÁKAZNÍK:

Rybářství Třeboň Hld. a.s.

PRODUKT:

Helios iNuvio, aplikace na míru, systémová podpora, dodávka části infrastruktury.

ZJISTIT VÍCE

05 / 06

Aby se vám noviny dostaly do ruky včas se staráme více než 15 let

ZÁKAZNÍK:

VLTAVA LABE MEDIA a.s.

PRODUKT:

Komplexní podpora firemního informačního systému - správa doménových politik GPO, správa MS Exchange serveru, SLA

ZJISTIT VÍCE

06 / 06

Jsme tu pro Vás od roku 2000

Jsme IT společnost se sídlem v Českých Budějovicích. Disponujeme kapacitou 10 zkušených a certifikovaných odborníků na plný úvazek a řadou stálých externistů. Jsme sehraný a spolehlivý tým zvyklý poskytovat komplexní služby. Díky tomu dokážeme převzít celkovou odpovědnost za IT a ušetřit zákazníkům náklady na koordinaci různých dodavatelů. Zakládáme si na tom, že řešíme požadavky našich zákazníků nejen kvalitně, ale také rychle. Neustále se také vzděláváme. Máme mnohaleté zkušenosti v oblasti e-commerce, zkušenosti s potřebami výrobních podniků i obchodních společností. Vyvíjíme software na míru, implementujeme ERP systém HELIOS iNuvio a poskytujeme technické služby. S našimi zákazníky máme dlouhodobé partnerské vztahy.

Více o nás
Napište nám

INTERNET EFFECTIVENESS AWARDS

Jsme také držiteli různých ocenění, například Internet Effectiveness Awards v kategorii online obchod.


Vývoj software
Vývoj a podpora software

Vyvíjíme webové, desktopové i mobilní aplikace na platformě .NET. Za dobu naší existence jsme úspěšně dodali už stovky aplikací. Našimi zákazníky jsou výrobní a obchodní společnostmi, ale také IT firmy, kterým poskytujeme subdodávky. Máme mnohaleté zkušenosti nejen s vývojem software, ale také s integrací různých systémů, se zajištěním kvalitní podpory a rozvoje software včetně souvisejících IT služeb. Pro některé naše zákazníky fungujeme léta jako externí IT oddělení.

HELIOS iNuvio
HELIOS iNuvio

Jsme autorizovaným implementačním a vývojovým partnerem ERP HELIOS Orange iNuvio více než 20 let. Pro HELIOS iNuvio vyvíjíme také nadstavby a pluginy a poskytujeme systémovou podporu. Zakládáme si na rychlém řešení požadavků našich zákazníků. Naším primárním cílem jsou dlouhodobě spokojení partneři, ne množství implementací a zákazníků. Díky vlastním vývojovým kapacitám jsme schopni HELIOS iNuvio upravit dle konkrétních potřeb. Máme také zkušenosti s laděním výkonu HELIOS iNuvio.

E-commerce
E-commerce

Od roku 2005 dodáváme e-commerce řešení B2B, B2D a B2C na míru, která jsou plně integrována na skladové a další systémy. Využíváme zkušeností z významných projektů, na kterých jsme měli možnost se podílet. Pro e-commerce umíme zajistit vše potřebné včetně infrastruktury, skladového systému nebo služeb SEO. Námi dodaná řešení získala v minulosti ocenění jako ShopRoku a Internet Effectiveness Awards.

IT infrastruktura
IT infrastruktura

Realizujeme návrhy a dodávky IT infrastruktur na platformě Microsoft. Podle preferencí zákazníka nabízíme možnost pořízení vlastní infrastruktury, řešení infrastruktury v cloudu nebo hybridní řešení. Podle potřeby zajišťujeme komplexní služby IT nebo podporu IT administrátorům ve vybraných oblastech. V rámci servisních smluv zajišťujeme monitoring, proaktivní péči a rychlý zásah v případě problému. Specializujeme se také na ladění výkonu MS SQL, využíváme virtualizaci Hyper-V a implementujeme M365. Máme mnohaleté zkušenosti i certifikace.

Microsoft Partner

Co je u nás nového?

27.1.2023

Hodnocení aplikace Obrat ryb

"Díky rozšíření o nové funkce je nyní aplikace Obrat ryb schopna během krátkého času sestavit výstupy aktuálně požadované legislativou, nad kterými dříve uživatel trávil dlouhé hodiny nepříjemné práce.“ 

Miroslav Hulík, programový analytik, Rybářství Třeboň Hld. a.s. 

Aplikace Obrat ryb je poměrně rozsáhlou nadstavbou systému HELIOS iNuvio.

20.1.2023

Nadstavba HELIOS iNuvio pro plánování výroby

Pro společnost Frulika, s.r.o. jsme realizovali nadstavbu HELIOS iNuvio pro plánování výroby. Jedním z hlavních cílů bylo ušetřit čas klíčovým lidem.

Další novinky 

V roce 2022 nám důvěřovalo více než 80 společností, kterým jsme zajišťovali smluvní podporu, implementovali HELIOS Orange nebo pro ně vyvíjeli softwarová řešení.

Oslovte nás a společně připravíme to nejlepší řešení na míru pro Vaši firmu či projekt.

Kontakty
Napište nám