Novinky

19.5.2022

Upgrade infrastruktury pro zpracovatele pylu

Ve společnosti Pharmallerga, která je předním světovým zpracovatelem pylu, jsme realizovali upgrade infrastruktury. Infrastruktura je založena na serverech HPE Proliant, kdy je využita nejnovější verze serverového operačního systému Windows 2022 a virtualizace Hyper-V.  Infrastruktura slouží mimo jiné pro provoz testovacího i ostrého prostředí Helios iNuvio, je řešen vzdálený přístup a zabezpečení. Součástí našich služeb je také správa infrastruktury v rámci servisní smlouvy.

3.1.2022

B2B portál pro více než 50 společností nad HELIOS iNuvio

"...veľmi oceňujem profesionálny prístup všetkých členov Unipex tímu, korektnú komunikáciu, upozorňovanie na možné problémy a takisto otvorenú myseľ pri riešení neštandardných požiadaviek zákazníka." 

Ing. Marián Melko, produktový manažér, Asseco Solutions, a.s.

"So spoločnosťou Unipex sme spolupracovali na nasadení špecifického typu objednávkového portálu pre nášho konečného zákazníka. Nasadené riešenie vyzerá graficky vynikajúco, je jednoduché na obsluhu a reaguje rýchlo."

3.1.2022

Naše čerstvé kompetence Microsoft pro rok 2022

se týkají databázových systémů, infrastruktury, nasazení Microsoft 365 a vývoje software. 

Kompetence Silver Data Platform potvrzuje naše znalosti a zkušenosti týkající se efektivního a bezpečného provozu databázových systémů. Kompetence Silver Application Development se týká zkušeností v oblasti vývoje, testování, monitorování a podpory webových aplikací provozovaných v prostředí Azure nebo Microsoft 365. Silver Datacenter kompetence potvrzuje naše znalosti a zkušenosti týkající se návrhu, implementace a správy infrastruktury založené na Windows Serveru ve škálovatelném a vysoce virtualizovaném prostředí a Silver Small and Midmarket Cloud Solutions kompentence potvrzuje naše znalosti a zkušenosti týkající se nasazení nebo migrace na Microsoft 365.

Vývoj software
Vývoj a podpora software

Vyvíjíme webové, desktopové i mobilní aplikace na platformě .NET. Za dobu naší existence jsme úspěšně dodali už stovky aplikací. Našimi zákazníky jsou výrobní a obchodní společnostmi, ale také IT firmy, kterým poskytujeme subdodávky. Máme mnohaleté zkušenosti nejen s vývojem software, ale také s integrací různých systémů, se zajištěním kvalitní podpory a rozvoje software včetně souvisejících IT služeb. Pro některé naše zákazníky fungujeme léta jako externí IT oddělení.

HELIOS iNuvio
HELIOS iNuvio

Jsme autorizovaným implementačním a vývojovým partnerem ERP HELIOS Orange iNuvio více než 20 let. Pro HELIOS iNuvio vyvíjíme také nadstavby a pluginy a poskytujeme systémovou podporu. Zakládáme si na rychlém řešení požadavků našich zákazníků. Naším primárním cílem jsou dlouhodobě spokojení partneři, ne množství implementací a zákazníků. Díky vlastním vývojovým kapacitám jsme schopni HELIOS iNuvio upravit dle konkrétních potřeb. Máme také zkušenosti s laděním výkonu HELIOS iNuvio.

E-commerce
E-commerce

Od roku 2005 dodáváme e-commerce řešení B2B, B2D a B2C na míru, která jsou plně integrována na skladové a další systémy. Využíváme zkušeností z významných projektů, na kterých jsme měli možnost se podílet. Pro e-commerce umíme zajistit vše potřebné včetně infrastruktury, skladového systému nebo služeb SEO. Námi dodaná řešení získala v minulosti ocenění jako ShopRoku a Internet Effectiveness Awards.

IT infrastruktura
IT infrastruktura

Realizujeme návrhy a dodávky IT infrastruktur na platformě Microsoft. Podle preferencí zákazníka nabízíme možnost pořízení vlastní infrastruktury, řešení infrastruktury v cloudu nebo hybridní řešení. Podle potřeby zajišťujeme komplexní služby IT nebo podporu IT administrátorům ve vybraných oblastech. V rámci servisních smluv zajišťujeme monitoring, proaktivní péči a rychlý zásah v případě problému. Specializujeme se také na ladění výkonu MS SQL, využíváme virtualizaci Hyper-V a implementujeme M365. Máme mnohaleté zkušenosti i certifikace.