NOVINKY
Novinky

16. 7. 2019

Správa infrastruktury MS SQL 2016/2017/2019

Naše praktické zkušenosti s MS SQL 2016/2017/2019 jsme si prověřili úspěšným složením zkoušky "Administering a SQL Database Infrastructure". Zkouška je zaměřena na databázové profesionály, kteří provádí instalaci, údržbu a konfiguraci MS SQL a kteří jsou odpovědní za optimální chod systémů, zálohování a zabezpečení dat.

3. 7. 2019

Společnost Frulika pracuje v Helios iNUVIO

Výrobní společnost Frulika úspěšně prošla procesem migrace na HELIOS iNUVIO. V rámci přechodu na HELIOS iNUVIO jsme řešili také migraci veškerých programových nadstaveb a samozřejmě zaškolení uživatelů. 

2. 7. 2019

MS Excel na míru

Pro Teufelberger jsme realizovali školení MS Excel na míru. Kolega Březina, který toto téma školil, se s námi podělil takto o hodnocení účastníků školení "Není to zrovna velký krok pro lidstvo, ale ze školení mám samé jedničky :)". Využijte i Vy možnost zdokonalit se v MS Excelu s naší dopomocí.

2. 4. 2019

Připravenost na novelu směnárenského zákona

Včera i nám volala Kateřina Součková z Radiožurnálu a ptala se nás, jak jsme na tom s přípravou našeho software v souvislosti s novelou směnárenského zákona. Šli jsme tedy s pravdou ven 
Přípravy na novelu byly opravdu náročné, ale náš směnárenský software Centifox je na novelu skutečně plně připraven (dle zjištění Radiožurnálu soudíme, že možná jako jediný) a naši zákazníci již mají nasazenou verzi Centifox, která reaguje na novelu. Jsme také připraveni pomoci zákazníkům, kteří řeší aktuálně problém s tím, že jejich software připraven není. Navíc do 12.4. jim poskytneme slevu 30% na licenci Centifox.
Článek týkající se aktuální situace si můžete přečíst na iROZHLASU: https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/smenarny-novela-zakona-ceska-narodni-banka-penize-pravidla_1904011915_dok.

27. 3. 2019

Automatizace příjmu zboží

Pro společnost Frulika jsme vyvinuli novou nadstavbu HELIOS, která je dalším krokem v automatizaci příjmu surovin pro výrobu. Společnost Frulika se zabývá výrobou ovocných a zeleninových složek pro další zpracování např. v mlékárenské nebo pekařské výrobě.

27. 3. 2019

Co o nás říkají zákazníci

"Společnost Unipex vnímáme jako vysoce profesionálního, vstřícného a spolehlivého partnera. Děkujeme celému týmu za skvělý přístup a bezproblémovou spolupráci při přechodu na nový směnárenský software."

Mgr. Marcela Živná, obchodní ředitelka, To & Mi Vdf. spol. s r.o. 

To & Mi Vdf. provozuje síť směnáren s 24 pobočkami.

27. 3. 2019

Rybářství Třeboň Hld. loví ryby s využitím našeho SW

Rybářství Třeboň Hld. využívá HELIOS Orange a námi dodaný SW na míru Sádky, který je propojen na HELIOS. Šéf IT p. Miroslav Hulík hodnotí pozitivně, že uživatelé se nemuseli přizpůsobit SW, ale SW se přizpůsobil jim. Uvádí také, že Sádky mají  přínos pro obchodníky, kteří mají přehled o umístění a stavu ryb na mobilních telefonech, pro zootechniky, kteří mají okamžitý přehled o výlovu i to, že díky Sádkám je možné efektivně plánovat trasy kamionů a řešit dohledatelnost původu ryb.

15. 3. 2019

SEO služby pro Kamír

Pro společnost Kamír vyvíjíme už řadu let eshop a zajišťujeme také služby internetového marketingu. Na předních místech ve vyhledávačích držíme nosný sortiment, mezi který patří například elektrické ohradníky, jezdecké potřeby nebo potřeby pro koně. Zatím se nám to daří. Např. tržby z GOOGLE rostou ve srovnání s loňským rokem o více než 20 %.

11. 2. 2019

Využití MS Outlook ve firmě

10 pracovníků ze společnosti Teufelberger u nás absolvovalo školení na míru na téma využití MS Outlook. Těší nás hodnocení "Vše v pořádku, kolegové byli spokojeni. " 

17. 1. 2019

Rostoucí počet objednávek z e-shopu si vloni doslova vynutil rozšíření oddělení expedice...

To konstatuje společnost Kamír na svém informačním portálu. Jsme rádi, že jsme k počtu objednávek mohli přispět prostřednictvím nových funkčností eshopu, zajištěním hladkého provozu eshopu v rámci supportu a v rámci služeb internetového marketingu. Kamír je největší eshop s chovatelskými a zemědělskými potřebami s více než sedmi sty kategoriemi zboží. Převážnou většinu zboží má Kamír trvale skladem.

11. 1. 2019

Pomáháme při výrobě marmelády

Společnost Frulika nám poskytla tuto zpětnou vazbu: "Vámi dodaný systém Přípravář nám výrazným způsobem usnadňuje a zrychluje přípravu a vyskladnění surovin pro výrobu. Pro výrobu marmelády jsou Přípravářem navrženy nejvhodnější šarže surovin a polotovarů."

 

8. 1. 2019

Upgrade infrastruktury ve společnosti Frulika

Na konci roku jsme realizovali upgrade infrastruktury ve společnosti Frulika tak, aby výroba v novém roce mohla jet už s využitím této nové infrastruktury. Frulika vyrábí ovocné a zeleninové složky pro další zpracování např. v mlékárenské nebo pekařské výrobě a svoje výrobky dodává širokému spektru českých i zahraničních zákazníků. Těší nás, že vedení společnosti Frulika hodnotí celou akci jako perfektní a úspěšnou.

20. 12. 2018

Moderní systém pro moderní směnárny

Náš systém CENTIFOX využívá také náš významný partner To & Mi Vdf. spol. s r.o., který provozuje směnárny na 11 hraničních přechodech po celé ČR. Udělalo nám velkou radost přání k Vánocům, které jsme od To & Mi Vdf. dostali, s tímto dovětkem:

 "Zároveň Vám děkuji za skvělou spolupráci a úžasný přístup. Kdykoliv se na Vás nebo Vaše kolegyně a kolegy obracím s prosbou nebo pomocí, mám pocit jakoby bychom byli dlouholetí přátelé a vždy mě to velmi hřeje u srdce."

19. 12. 2018

13 let úspěšné spolupráce

Zdá se to neuvěřitelné, ale uběhl 13. rok naší spolupráce se společností KAMÍR a Co spol. s r. o. na poli e-commerce. Vážíme si toho, že Kamír hodnotí i letos spolupráci jako úspěšnou. Kamír je největším dodavatelem zemědělských a chovatelských potřeb v ČR a provozovatelem jednoho z největších chovatelských a jezdeckých eshopů v ČR kamir.cz  s pobočkami po celé ČR i na Slovensku.

18. 12. 2018

Díly do Jaguarů ve společnosti KeyTec načítá a kontroluje námi dodaná aplikace

Aplikace, kterou jsme v prosinci předali společnosti KeyTec je posledním kontrolním bodem v celém procesu výroby dílů pro infotainment do automobilů Jaguar. Společnost KeyTec nám poskytla zpětnou vazbu, že je spokojena jak s aplikací, tak i s rychlostí dodání aplikace a z toho máme samozřejmě radost. KeyTec je úspěšným dodavatelem a výrobcem pro mnoho globálních společností s více než 1000 zaměstnanci po celém světě.

29. 11. 2018

HELIOS iNUVIO ve společnosti Kloboucká lesní, s.r.o.

Společnost Klouboucká lesní, s.r.o. se rozhodla pro nasazení HELIOS iNUVIO a řešení specifických potřeb prostřednictvím nadstaveb na míru. Společnost zaměstnává více než 200 pracovníků. Aktivity firmy jsou jak celorepublikového, tak i mezinárodního rozsahu.

29. 11. 2018

Školení Excel na míru pro Avire

V říjnu jsme realizovali školení Excel na míru pro běžné i pokročilé uživatele pro společnost Avire. Avire je přední globální výrobce na trhu zabezpečení, displejů a monitorovacích řešení pro výtahy.

14. 6. 2018

Spravujeme infrastrukturu ve společnosti Pharmallerga

Společnost Pharmallerga patří mezi přední světové nezávislé dodavatele pylu. 

6. 6. 2018

Francisextet

Za tři roky svého působení posbíralo původně studenské uskupení hudebníků několik ocenění. Bylo nám potěšením vyvořit webové stránky https://www.francisextet.cz, které jsou založeny na našem publikačním systému Uniport.

31. 5. 2018

Trénink MS SQL pro správce a vývojáře Alpiq Energy SE

V posledních dvou květnových dnech jsme předávali naše zkušenosti v oblasti MS SQL správcům a vývojářům ze společnosti Alpiq Energy SE, kteří se dosud primárně specializovali na DBMS Oracle.

 

"Kurz považuji za přínosný a i kolegové mají podobné hodnocení."

Jan Černík, Application Support Specialist

9. 5. 2018

Školíme MS SQL

Pořádáme školení MS SQL na míru, poskytujeme konzultace a ladění výkonu MS SQL. Kontaktujte nás.

16. 4. 2018

Futurim - naše nové e-commerce řešení B2B a B2C pro distributory a prodejce brýlí

Moderní design, nejnovější technologie, všechny důležité parametry pro prodej brýlí, virtuální zkouška a další funkčnosti pro usnadnění výběru. Kontaktujte nás, rádi Vám systém předvedeme a předložíme nezávaznou nabídku.

16. 4. 2018

Nové funkce, nové agendy, nové vychytávky

HELIOS Orange iNUVIO

10. 4. 2018

Nová generace systému pro internetový prodej

Dokončili jsme vývoj nové generace systému pro internetový prodej, který je určen pro provoz eshopů a B2B řešení.  V rámci vývoje jsme využili nejnovější technologie a naše dosavadní zkušenosti z ecommerce.

9. 4. 2018

Oběh dokumentů pro společnost Veronex, a.s.

Námi vyvinutý systém pro oběh dokumentů nově využívá i společnost Veronex, a.s.

11. 9. 2017

Je váš směnárenský software připraven na EET?

Rádi vás seznámíme s naším programem pro směnárny prostřednictvím osobní nebo online konzultace. Náš směnárenský software je vhodný pro větší směnárny s pobočkami, kdy je zajištěno centrální zpracování, tak i pro menší směnárny.

25. 8. 2017

Vzděláváme se - MS SQL 2016

Stále se vzděláváme, v nedávných dnech jsme např. absolvovali školení zaměřená na nejnovější verzi MS SQL Serveru 2016. Mj. na optimalizaci a ladění výkonu databází.

18. 7. 2017

Nová instalace SW Směnárna

V minulých dnech jsme instalovali software Směnárna ve společnosti APEX gaming EUROPE A.S., která bude v pilotním provozu využívat směnárenský software v zatím v jedné ze svých směnáren.

12. 7. 2017

Sharepoint pro řízenou dokumentaci

Úspěšně jsme dokončili implementaci Microsoft Sharepoint ve společnosti Frulika. Sharepoint je nasazen v oblasti řízené dokumentace. Frulika se zabývá výrobou ovocných a zeleninových složek pro další zpracování např. v mlékárenské nebo pekařské výrobě.

7. 4. 2017

MS Excel pro společnost Robert Bosch

Potřebujete i vy doplnit znalosti MS Excel, umět co nejlépe využívat funkce, kontingenční tabulky, grafy pro reporting? Neváhejte nás kontaktovat, poskytujeme školení na míru a konzultace a máme s tím více než 15 let praxe.

7. 8. 2016

Stali jsme se členy Asociace.BIZ

Byli jsme přijati mezi členy asociace.biz - Asociace dodavatelů internetových řešení. Chceme zůstat i nadále významnými poskytovateli e-commerce řešení, budovat partnerskou spolupráci a přispívat našimi zkušenostmi.

15. 7. 2016

Jsme členy APEK

Stali jsme se členy Asociace pro elektronickou komerci (APEK). I díky podpoře APEK máme v ruce nástroje, které nám pomáhají být vždy o krok před konkurencí.

13. 7. 2016

Informace pro lesní společnosti na jednom místě

Spustili jsme web lesnivyroba.cz, na kterém nově najdete informace o naší nabídce pro lesní společnosti. 

12. 7. 2016

LUPA o nás napsala

Vypnout levneELEKTRO.cz byl nejtěžší úkol naší existence, celý článek najdete zde: bit.ly/unipex-a-levneelektro.

4. 7. 2016

Rozhovor na téma e-commerce

Náš rozhovor  na Eshopistovi s Jiřím Rosteckým vznikl krátce poté, co jsme převzali cenu Internet Effectiveness Awards. Byl na téma spolupráce s levneELEKTRO, digitální asistenti, nákupní cesty v online světě a proaktivní přístup v e-commerce. Rozhovor byl natočen před tím, než levneELEKTRO zastavilo činnost.

 

23. 6. 2016

levneELEKTRO

Když jsme jako dodavatelé řešení e-shop levneELEKTRO.cz v úterý večer po více než 10 letech zastavovali, znamenalo to pro nás splnění toho nejtěžšího úkolu za dobu existence naší firmy. Doufáme ve spravedlivé řešení a rádi bychom, aby současná situace neznamenala konec. Eshopové řešení bylo připraveno na další růst, ne na pád.

      

6. 6. 2016

2. místo v soutěži Internet Effectiveness Awards 2015 v kategorii Online obchod je naše!

Těší nás ocenění z nejvýznamnější české soutěže efektivity digitálních projektů Internet Effectiveness Awards.

6. 6. 2016

Nový systém pro pekárnu a cukrárnu KLAS

Pekárna a cukrárna KLAS bude nově využívat námi dodané řešení - ERP HELIOS s nadstavbami na míru a e-commerce řešením na míru. Společnost v současné době vyrábí denně více než 200 druhů pekařských a cukrářských výrobků, kterými zásobuje více než 250 odběratelů.

26. 5. 2016

Náš projekt nominován na IEA 2015

S projektem levneELEKTRO.cz jsme postoupili do finále nejvýznamnější české soutěže efektivity digitálních projektů Internet Effectiveness Awards. Držte nám palce!

16. 5. 2016

Tady nesmíme chybět

Účastníme se 14. ročníku tradiční IT konference TechEd-DevCon určené všem z oboru informačních technologií, kteří chtějí mít přehled o současných a budoucích trendech nejen v oblasti produktů společnosti Microsoft.

26. 4. 2016

Eshopisté eshopistům

Stali jsme se partnerem projektu Eshopista, jehož hlavním posláním je vzájemné obohacování leaderů eshopů osobními zkušenostmi z online businessu.

19. 4. 2016

Nový eshop pro TCM Bohemia

Pro společnost TCM Bohemia, největšího dovozce čínských bylinných produktů v Čechách, realizujeme nový eshop integrovaný s ERP Helios Orange. E-shop bude postaven na nejnovějších technologiích a bude reagovat na nejnovější trendy. Samozřejmostí bude podpora mobilních zařízení.

31. 3. 2016

Shop roku 2015

Eshop www.levneelektro.cz získal letos hned tři ocenění: Cenu popularity a Ceny kvality v oborech elektro a bílé zboží.
Jsme rádi, že jsme se na tomto úspěchu mohli podílet jako dodavatelé a správci IT infrastruktury, jako implementátoři a vývojáři nadstaveb ERP systému Helios Orange a jako autoři eshopového řešení na míru.
Eshop dosáhl v roce 2015 obratu 1,5 mld. Kč.

19. 1. 2016

Posílili jsme náš tým

Od ledna 2016 jsme posílili náš tým o 2 senior vývojáře. Celkem je nás aktuálně 15 + 4 stálí subdodavatelé. Čekáme na nové výzvy v r.2016 :) 

19. 1. 2016

Růst tržeb o 34,6 %

V rámci námi poskytovaným služeb SEO pro www.levneelektro.cz  se nám podařilo zvýšit prosincové tržby eshopu o 34,6% ve srovnání s loňským rokem. Pro eshop levneELEKTRO.cz  jsme také již od samého počátku komplexním dodavatelem IT a autorem eshopového řešení.

18. 1. 2016

Analytický modul pro řízení lesní výroby

Pro společnost Kloboucká lesní s.r.o. jsme vyvinuli modul pro systém lesní výroby ELF, který umožňuje v detailu řídit ekonomiku lesní výroby.

15. 1. 2016

Společnost VORS, s.r.o. se rozhodla pro nasazení ERP HELIOS Orange

Společnost VORS, s.r.o. je významnou společností v oblasti úklidových prací a údržby zelených ploch.

15. 9. 2015

Monitorování, optimalizace a ladění výkonu MS SQL Serveru

Staráme se o řadu SQL databází a i v této oblasti se proto neustále vzděláváme. Aktuálně si naši db specialisté a vývojáři intenzivně "updatují" znalosti na pokročilé vlastnosti SQL serveru 2014.

14. 9. 2015

Nový responzivní design levneELEKTRO.cz

Úkolem našeho vývojového týmu bylo "oživení" nového designu a nových funkčností tak, aby se zákazníkům co nejlépe nakupovalo z počítačů i mobilních zařízení.

V souvislosti s novým designem bylo také potřeba z naší strany navrhnout a integrovat rozsáhlé změny na straně informačního systému, aby byl např. připraven poskytovat  data pro nové funkčnosti, umožňoval nové funkčnosti konfigurovat apod. V rámci realizace jsme nasadili také nové technologie, které jsou předpokladem pro další růst a rozvoj celého řešení. Realizace proběhla úspěšně podle plánu za necelých 5 měsíců a to se domníváme, že je v této kategorii eshopů rekord. Výsledek posuďte sami: www.levneelektro.cz. Aktuálně plánujeme pauzu s cílem "oživení" vývojového týmu a jakmile se nám přestane o designu levneELEKTRO.cz zdát, pustíme se s chutí do další práce :-).

30. 7. 2015

Agroteam, významný partner českého zemědělství využívá našich služeb

Pro společnost Agroteam zajišťujeme nově správu IT infrastruktury v rámci servisní smlouvy.

17. 7. 2015

Potěšilo nás...

"Děkuji Vám a  Vašemu týmu za podporu! Je výborná."

ing. Martin Kortus, Managing Director, Technicoat s.r.o.

24. 6. 2015

Komunikace SAP a ERP HELIOS Orange

Pro společnosti Jilos a Wotan Forest, členy skupiny Agrofert, jsme realizovali propojení mezi ERP systémy HELIOS Orange a SAP prostřednictvím webových služeb.

"Jste skvělí a moc jste nám pomohli", řekla nám vedoucí IT Wotan Forest, Jitka Kysilková.

6. 3. 2015

Potěšilo nás...

"Děkujeme vaší společnosti UNIPEX CZ za podporu a rychlý profesionální zásah při řešení technického problému, který nastal v naší IT infrastruktuře. S Vaší pomocí byly rychle obnoveny pro nás klíčové funkce systému."

Václav Marek, manažer IT, LIRA, obrazové lišty a rámy, a.s.

5. 3. 2015

Společnost Kamír se zaměřila i na mobilní zařízení

Společnost Kamír, přední dodavatel zemědělských a chovatelských potřeb poskytuje nyní zákazníkům komfortní služby také prostřednictvím responzivního designu pro e-shop kamir.cz.

1. 12. 2014

Nový web Lesostavby Třeboň a.s.

Společnost Lesostavby Třeboň a.s. si vybrala náš CMS pro vytvoření nové internetové prezentace, součástí bylo i dodání grafiky na míru.

30. 10. 2014

Generální finanční ředitelství Č. Budějovice chválí školení Excel - kontingenční tabulky

"Děkuji, že jste pro nás udělali špičkové školení na míru, které pro nás bylo velice přínosné."
Ing. František Nováček, ředitel Odboru informačních technologií

20. 10. 2014

Jdeme za hranice

Pro společnost TECHNICOAT, společnost s mezinárodní působností specializující se na povrchové úpravy technickými povlaky, zajišťujeme správu celé IT infrastruktury včetně zahraničních poboček v Polsku a Rumunsku.

20. 10. 2014

Naše řešení vyhrává cenu popularity Shop Roku 2014

Máme velkou radost z toho, že námi dodávané eshopové řešení www.levneelektro.cz se stalo vítězem v kategorii Cena popularity a finalistou v kategorii Cena kvality.

20. 10. 2014

Prodej kávy, čokolády a čaje s využitím našeho SW

Připravujeme nový eshop specializovaný na prodej kávy, čokolády a čaje.

10. 10. 2014

Helios Orange v Kloboucké lesní

Společnost Kloboucká lesní se rozhodla pro implementaci systému HELIOS Orange.

2. 10. 2014

Nový centrální sklad pro e-shop s využitím našeho SW

Pro našeho významného zákazníka, provozovatele e-shopu www.levneelektro.cz jsme zajistili veškeré IT služby a SW úpravy námi dodaného eshopového řešení související s otevřením nového centrálního skladu a výdejního místa v Českých Budějovicích.

2. 10. 2014

Školení MS Excel kontingenční tabulky

V nejbližší době budeme pořádat školení Excel kontingenční tabulky pro „stále začínající". Pokud byste se chtěli přidat nebo víte o někom, kdo by si takové školení zasloužil, neváhejte se nám ozvat: skoleni@unipex.cz.

25. 9. 2014

Připravujeme nový web pro Lesostavby Třeboň, a.s.

Vyhráli jsme výběrové řízení na realizaci nové webové prezentace s využitím námi vyvinutého publikačního systému Uniport.

23. 9. 2014

Webový portál pro Veronex, a.s. a Garnet VRX s.r.o.

Realizovali jsme informační portál pro zaměstance těchto společností, součástí portálu je prezentace dat ze slunečních elektráren.

19. 9. 2014

Řízená dokumentace s využitím MS Sharepoint

Technicoat s.r.o., společnost s mezinárodní působností, která se specializuje na povrchové úpravy technickými povlaky, využívá pro oblast řízené dokumentace MS Sharepoint dodaný naší společností.

19. 9. 2014

Společnost UNILES, a.s. se rozhodla využívat náš elektronický oběh dokumentů

Náš software bude ve společnosti UNILES, a.s. využívat více než 50 uživatelů na několika střediscích pro oběh a schvalování faktur.

18. 8. 2014

Prodej ryb při výlovech v Rybářství Třeboň

Rybářství Třeboň bude při výlovech rybníků prodávat ryby s využitím námi dodaného SW s propojením na HELIOS Orange.

18. 8. 2014

Systém lesní výroby ELF pro Klobouckou lesní

Společnost Kloboucká lesní, s.r.o se rozhodla pro nasazení našeho systému lesní výroby ELF pro více než 50 uživatelů.

10. 7. 2014

Head Sport využívá nový doplněk pro Helios Orange

Na blížící se výročí a jmeniny zaměstnanců automaticky upozorňuje ve společnosti Head Sport náš nový doplněk Výročí a jmeniny pro HELIOS Orange

12. 6. 2014

Nový web a e-shop

Realizovali jsme web a e-shop pro APENEX s.r.o., významnou společnost působící v oblasti telekomunikací, která mj. disponuje nejvyšší možnou certifikací ve světě v oblasti telekomunikačních systémů SIEMENS/UNIFY.

4. 6. 2014

Neustále se vzděláváme

Kolegové technici úspěšně absolvovali další zkoušku - Administering Windows Server 2012. Naše zkušenosti jsou Vám k dispozici, více o naší nabídce najdete v sekci IT služeb.

28. 5. 2014

Potěšilo nás...

"Děkuji Vám za perfektní připravenost a bezproblémovou migraci naší serverové infrastruktury."

Za Frulika, s.r.o.
Michael Valdauf, Technical & IT manager

27. 5. 2014

Nový systém pro Jihočeské katolické lesy, s.r.o

V Jihočeských katolických lesích, které se ujímají hospodaření na restituovaném lesním majetku budějovické diecéze, jsme úspěšně dokončili implementaci ERP HELIOS Orange a lesní výroby ELF.

21. 5. 2014

Nezapomínejte na výročí a jmeniny svých kolegů

Pomůže Vám s tím náš doplněk pro HELIOS Orange, který automaticky odesílá e-mailová upozornění o blížících se výročích a jmeninách.

20. 5. 2014

Meziroční nárůst tržeb o více než 30%?

Ano, to je výsledek námi poskytovaných SEO služeb pro přední eshop www.kamir.cz. Rádi pomůžeme také vám, pokud nejste přímými konkurenty firmy Kamír :-) ...

20. 5. 2014

TechEd-DevCon 2014

Vyrazili jsme na 12. ročník největší odborné IT konference TechEd-DevCon věnované informacím a novinkám ze světa IT, vývoje a bezpečnosti.

15. 5. 2014

MS Access pro pokročilé a vývojáře

Nabízíme konzultace MS Access na míru. V květnu našich služeb využila společnost VISHAY ELECTRONIC. Jaká byla témata? Rozdíly ve formách přístupu přes ADO, DAO, ActiveX, SQL, práce s recordsety ve VBA.

13. 5. 2014

Školení a konzultace na míru

Máte-li zájem rozšířit si znalosti v oblasti IT, nemusíte čekat na standardní školení. Rádi se Vám budeme věnovat individuálně.

Specializujeme se na kancelářské a serverové produkty Microsoft, zabezpečení sítí a internetových aplikací.

7. 5. 2014

Nový web pro společnost LESMA spol. s r.o.

Pro společnost LESMA, spol. s r.o., významného dodavatele služeb v oboru lesnictví jsme realizovali nový web založený na námi vyvinutém publikačním systému Uniport, do kterého jsme implementovali grafický návrh na míru.

22. 4. 2014

Nový systém pro Lesy města Olomouce, a.s.

Společnost Lesy města Olomouce, a.s. se rozhodla pro nasazení nového komplexního informačního systému, jehož hlavními součástmi budou systémy HELIOS Orange a nadstavba lesní výroby ELF.

3. 4. 2014

Neustále se vzděláváme

Úspěšně jsme absolvovali zkoušku Microsoft 70-413 Designing and Implementing a Server Infrastructure  - Windows Server 2012.

28. 3. 2014

Nový eshop pro společnost Apenex

Společnost Apenex, s.r.o. si vybrala pro realizaci nového eshopu naše řešení založené na systému Uniport2. Apenex, s.r.o. patří mezi hlavní partnery společnosti Siemens v oblasti privátních telekomunikací.

28. 3. 2014

Oběh dokumentů pro Colloredo-Mannsfeld

Společnosti Colloredo-Mannsfeld spol. s r.o. jsme dodali náš software pro elektronický oběh dokumentů

6. 2. 2014

Online konfigurátor ohradníků

Pro společnost Kamír a Co spol. s r.o., významného prodejce zemědělských potřeb, jsme vyvinuli nový online konfigurátor elektrických ohradníků, který usnadní zákazníkům výběr vhodného el. ohradníku a poskytne jim detailní soupis potřebných součástí a komponent pro stavbu ohradníku s možností jejich snadného přenosu do košíku a zakoupení v e-shopu.

7. 1. 2014

Software pro Evidenci oprav

Společnost Robert Bosch, spol. s r.o. využívá námi dodaný software na míru pro Evidenci oprav.

5. 1. 2014

Microsoft Partner Network

I pro rok 2014 jsme držiteli kompetencí Microsoft pro aktuální serverové systémy a členy Microsoft Partner Network.

20. 12. 2013

Spolupráce s vydavatelstvím VLTAVA-LABE-PRESS, a.s.

Naše spolupráce s VLTAVA-LABE-PRESS, a.s. v oblasti podpory a správy informačního systému pokračuje úspěšně již 4 roky.

10. 12. 2013

Nákupní košík Heuréka pro levneELEKTRO.cz

Pro společnost Elektra PV, s.r.o., provozovatele e-shopu levneELEKTRO.cz jsme realizovali propojení e-shopu na službu košík Heureka. Propojení bylo realizováno prostřednictvím API. V souvislosti s košíkem vystupuje nyní Heureka také jako zprostředkovatel obchodu, nejen jako poradce.

30. 11. 2013

Nový e-shop Wotan Forest a.s.

Pro společnost Wotan Forest, a.s. (člena skupiny Agrofert) jsme spustili nový e-shop. V e-shopu společnost v první fázi nabízí dětský program (pískoviště, dětské domky, houpačkové sestavy, ...) a zahradní program (dřevěné stavby, sedací soupravy).

30. 11. 2013

Software pro směnárny

Posbírali jsme zkušenosti směnárníků a analyzovali jejich současné potřeby a vytvořili, co již opravdu chybělo - moderní software pro centrální řízení směnárenského provozu.

25. 11. 2013

Nový modul odběratelské fakturace pro ELF

Pro lesní společnosti vyvíjíme nový modul odběratelské fakturace (volitelná součást systému lesní výroby ELF), který bude zajištovat kompletní fakturaci prodaného dříví a také daleko komfortnější zpracování rozdílů přejímek a v dalších etapách i podporu obchodního plánování.

13. 11. 2013

Nové školení Microsoft SharePoint pro uživatele

Do nabídky jsme zařadili jednodenní školení Microsoft SharePoint 2013 pro uživatele.

7. 11. 2013

Systém lesní výroby ELF pro společnost Líšno a.s.

Ve společnosti Líšno a.s. jsme úspěšně dokončili implementaci systému lesní výroby ELF. Součástí dodávky bylo také propojení na ERP systém HELIOS. Uvažujete také o změně? Spojte se s námi, výhody i cena systému Vás příjemně překvapí.

4. 11. 2013

Konsolidace ICT infrastruktury

Ve společnosti Technicoat s.r.o., která je specialistou v oblasti povrchových úprav s technickými povlaky, jsme provedli konsolidaci ICT infrastruktury.

23. 10. 2013

Nová internetová prezentace Wotan Forest a.s.

Spustili jsme nový web pro společnost Wotan Forest, a.s. (člen skupiny Agrofert). Společnost Wotan Forest, a.s. zaměřuje svojí činnost na zpracování dřeva, výrobu dřevěného programu a dětských hřišť a školkařskou činnost s důrazem na vysokou kvalitu zboží a služeb.

18. 9. 2013

Nový HP server pro PRYM CONSUMER CZ s.r.o.

V srpnu jsme pro společnost PRYM CONSUMER CZ s.r.o. realizovali dodávku nového serveru HP a nasazení poštovního serveru MS Exchange 2013. Společnost PRYM CONSUMER CZ s.r.o. je tradičním výrobcem ručních šicích a řemeslnických jehel a špendlíků. V této výrobě navazuje na dlouhodobou tradici a patří ke světové špičce.

UNIPEX CZ, s.r.o., Rudolfovská tř. 202/88, 370 01 České Budějovice

Dispečink: Po-Pá 8:00-16:00 hod.

T/F: +420 387 713 292, E: info@unipex.cz

Po předchozí dohodě se zákazníkem nebo v návaznosti na servisní smlouvu nebo smlouvu o systémové
podpoře probíhají samozřejmě obchodní jednání, zásahy nebo konzultace běžně i mimo provozní dobu. 

EU dotace

Registrační číslo projektu: CZ.01.4.04/0.0/0.0/15_005/0002794
Název projektu: Nová generace systému pro internetový prodej

Sledujte nás na Facebooku  Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2014 - 2019 UNIPEX CZ s.r.o.