Novinky

27.1.2023

Hodnocení aplikace Obrat ryb

"Díky rozšíření o nové funkce je nyní aplikace Obrat ryb schopna během krátkého času sestavit výstupy aktuálně požadované legislativou, nad kterými dříve uživatel trávil dlouhé hodiny nepříjemné práce.“ 

Miroslav Hulík, programový analytik, Rybářství Třeboň Hld. a.s. 

Aplikace Obrat ryb je poměrně rozsáhlou nadstavbou systému HELIOS iNuvio.

20.1.2023

Nadstavba HELIOS iNuvio pro plánování výroby

Pro společnost Frulika, s.r.o. jsme realizovali nadstavbu HELIOS iNuvio pro plánování výroby. Jedním z hlavních cílů bylo ušetřit čas klíčovým lidem.

28.12.2022

Usnadnění zpracování výlovů v Rybářství Třeboň Hld. a.s.

Na podzim jsme realizovali rozsáhlejší úpravy našeho software Obrat ryb pro Rybářství Třeboň Hld. a.s.. Hlavním cílem úprav software, který je poměrně rozsáhnou nadstavbou HELIOS iNuvio pro řešení specifických procesů v oblasti zpracování ryb bylo maximálně usnadnit zpracování výlovů. Rádi jsme také přijali pozvání na výlov Záblatského rybníka a rybníka Krčín, kde byla naše kolegyně Faktorová (hlavní vývojářka Obratu ryb) pasována na rybáře. Pasování na rybáře je prastarý rybářský obřad, kterým se člověk přijímá do cechu rybářského.

Vývoj software
Vývoj a podpora software

Vyvíjíme webové, desktopové i mobilní aplikace na platformě .NET. Za dobu naší existence jsme úspěšně dodali už stovky aplikací. Našimi zákazníky jsou výrobní a obchodní společnostmi, ale také IT firmy, kterým poskytujeme subdodávky. Máme mnohaleté zkušenosti nejen s vývojem software, ale také s integrací různých systémů, se zajištěním kvalitní podpory a rozvoje software včetně souvisejících IT služeb. Pro některé naše zákazníky fungujeme léta jako externí IT oddělení.

HELIOS iNuvio
HELIOS iNuvio

Jsme autorizovaným implementačním a vývojovým partnerem ERP HELIOS Orange iNuvio více než 20 let. Pro HELIOS iNuvio vyvíjíme také nadstavby a pluginy a poskytujeme systémovou podporu. Zakládáme si na rychlém řešení požadavků našich zákazníků. Naším primárním cílem jsou dlouhodobě spokojení partneři, ne množství implementací a zákazníků. Díky vlastním vývojovým kapacitám jsme schopni HELIOS iNuvio upravit dle konkrétních potřeb. Máme také zkušenosti s laděním výkonu HELIOS iNuvio.

E-commerce
E-commerce

Od roku 2005 dodáváme e-commerce řešení B2B, B2D a B2C na míru, která jsou plně integrována na skladové a další systémy. Využíváme zkušeností z významných projektů, na kterých jsme měli možnost se podílet. Pro e-commerce umíme zajistit vše potřebné včetně infrastruktury, skladového systému nebo služeb SEO. Námi dodaná řešení získala v minulosti ocenění jako ShopRoku a Internet Effectiveness Awards.

IT infrastruktura
IT infrastruktura

Realizujeme návrhy a dodávky IT infrastruktur na platformě Microsoft. Podle preferencí zákazníka nabízíme možnost pořízení vlastní infrastruktury, řešení infrastruktury v cloudu nebo hybridní řešení. Podle potřeby zajišťujeme komplexní služby IT nebo podporu IT administrátorům ve vybraných oblastech. V rámci servisních smluv zajišťujeme monitoring, proaktivní péči a rychlý zásah v případě problému. Specializujeme se také na ladění výkonu MS SQL, využíváme virtualizaci Hyper-V a implementujeme M365. Máme mnohaleté zkušenosti i certifikace.