NOVINKY
Novinky

16. 11. 2021

Jihočeský vodárenský svaz

V březnu 2020 jsme zahájili s Unipexem implementaci Helios Inuvio s doplněním specifického  pluginu „Fakturace vody“. Podařilo se dodržet všechny klíčové parametry – rozpočet, termín i funkčnost nasazeného řešení, což rozhodně není v oblasti IT projektů samozřejmé. Jsme také spokojeni s následnou podporou a reakcemi na dodatečné požadavky.

Ing. Miroslav Král, ekonomický náměstek, Jihočeský vodárenský svaz

12. 11. 2021

Neustále se vzděláváme

Aktuálně jsme naše znalosti ověřili úspěšně složenou zkouškou MS-101: Microsoft 365 Mobility and Security a AZ-104: Microsoft Azure Administrator.

31. 8. 2021

EUROFISCALIS chválí technické služby

S mezinárodní společnosti Eurofiscalis spolupracujeme relativně krátce, půl roku. Poskytujeme jí technické služby v rámci servisní smlouvy k produktům M365, ale také vzdálenou správu s využitím Microsoft Intune a další služby. K dispozici je HELPDESK v AJ. Dnes nás potěšila zpráva od majitele společnosti. "You're are the best...".

19. 5. 2021

MILESI P. S. R. spol. s r.o.

Realizovali jsme nový webový portál B2B pro zákazníky MILESI a CRM portál pro obchodníky s propojením na ERP ABRA.

3. 5. 2021

Muzeum Ostrov lidových krojů

Realizovali jsme webovou aplikaci, s jejíž využitím a také s využitím QR kódů budou poskytovány návštěvníkům muzea informace o exponátech. Z naší dílny je také webová prezentace www.muzeumkroju.cz.

27. 4. 2021

MS Exchange server pro společnost Apenex

„Jsme nadšení, jak nám poštovní server funguje i na mobilu a přes webové rozhraní.“

Ing. Petr Petr, MBA, jednatel Apenex, s.r.o.

23. 4. 2021

Jihočeský vodárenský svaz využívá HELIOS Orange

Dokončili jsme I. etapu implementace HELIOS Orange v Jihočeském vodárenském svazu. Součástí implementace byl i vývoj software pro automatizaci některých procesů.

23. 4. 2021

Společnost Eurofiscalis s.r.o. využívá naše služby

Jsme rádi, že společnost Eurofiscalis s.r.o si nás vybrala za svého IT partnera!

20. 4. 2021

Upgrade infrastruktury

Ve výrobní společnosti Frulika realizujeme upgrade infrastruktury.

23. 10. 2020

On-line školení MS Excel a kancelářských aplikací

Nabízíme možnost online konzultací a školení na téma MS Excel, MS Word a dalších kancelářských aplikací (nejen Microsoft). Řešíte konkrétní problém a potřebujete poradit? Napište nám na skoleni@unipex.cz a domluvíme termín konzultace. Na našich webových stránkách najdete také praktické tipy, které můžete využít při práci s těmito nástroji.

23. 10. 2020

Rybářství Třeboň chválí námi dodanou nadstavbu HELIOS Orange Sádky

Před podzimními výlovy jsme pro Rybářství Třeboň rozšířili funkčnost programu Sádky. Reakce jednoho z vedoucích středisek na sebe nenechala dlouho čekat: „Vyzkoušel jsem úpravy obratu ryb. Je to krok o 200 % vpřed. Výborná práce, ve které je potřeba pokračovat.“

Sádky jsou  nadstavbou pro HELIOS Orange.

9. 10. 2020

Modul pro automatizovanou fakturaci vody

Pro Jihočeský vodárenský svaz jsme realizovali modul pro automatizovanou fakturaci vody. Jde o rozšíření systému HELIOS Orange (plugin pro HELIOS Orange).

8. 9. 2020

Aplikace pro muzeum „OSTROV LIDOVÝCH KROJŮ”

Realizovali jsme aplikaci, s jejíž využitím a také s využitím QR kódů budou poskytovány návštěvníkům muzea informace o exponátech. Aplikace umožňuje vytvoření potřebné hierarchické struktury (členění dle oblastí, exponátů) a pohodlné publikování informací v různých jazykových verzích.

30. 7. 2020

Optimalizace procesů nákupu a obchodu

Ve společnosti Frulika, s.r.o. pokračujeme v ladění HELIOS Orange a automatizaci procesů tak, abychom co nejvíce ušetřili práci pracovníkům nákupu a obchodu. Součástí řešení jsou úpravy rozhraní HELIOS Orange, specializované přehledy s výpočty a notifikace.

5. 6. 2020

Aplikace pro objednávání obědů

Pro HELIOS Orange jsme realizovali aplikaci, která s využitím docházkových čipů umožňuje zaměstnancům snadné objednávání obědů. Zajištěn je automatizovaný import jídelních lístků nebo jejich správa v HELIOS Orange a odeslání objednávky obědů.

5. 6. 2020

Jihočeský vodárenský svaz v rodině uživatelů HELIOS Orange

Jihočeský vodárenský svaz se rozhodl pro HELIOS Orange. Součástí implementace je přizpůsobení HELIOS Orange na míru vč. řešení specifických požadavků a agend, jakými jsou například automatizovaná fakturace vody.

12. 5. 2020

24 našich zákazníků využívá HELIOS Orange

Zvažujete změnu systému? HELIOS Orange je modulární podnikový systém, který Vám přizpůsobíme na míru dle Vašich potřeb. Jsme autorizovaným implementačním a vývojovým partnerem  HELIOS Orange, vyvíjíme pluginy a nastavby dle potřeb zákazníků. Nechte si nezávazně ukázat možnosti ekonomického systému HELIOS Orange.

12. 5. 2020

Pomoc směnárníkům

Pokud Vám to situace dovolí, nabízíme Vám za zvýhodněných podmínek přejít na náš moderní směnárenský software, který vyhovuje legislativě. Náš tým je Vám k dispozici, rádi Vám poskytneme vzdálenou pomoc, poradenství a instalaci. Sledujte naše webové stránky Centifox.cz. Centifox využívá aktulně přes 30 firem různé velikosti.

31. 3. 2020

Certifikaci Microsoft Certified Solution Associate: SQL 2016 Database Administration MÁME V KAPSE

Naši kolegové vývojáři i administrátoři se neustále zdokonalují, a to i na poli MS SQL. Nedávno proto u nás proběhl už tradiční workshop na téma MS SQL. Nově jsme získali také certifikaci Microsoft Certified Solution Associate: SQL 2016 Database Administration. Bez průběžného vzdělávání se neobejdeme: chceme poskytovat i nadále služby na co nejvyšší úrovni.

21. 3. 2020

Těší nás pochvala Fruliky za úpravu na míru v HELIOS Orange v souvislosti s aktuální situací

"Moc děkuji za rychlou reakci, moc nám to v tuto chvili pomůže..." "Musím napsat slova chvály, protože jestli je to ok (za mě se zdá že ano :-)), tak bych mohla už v pondělí udělat podle toho objednávky. Super a moc děkuji. "

18. 3. 2020

Inovace eshopu Kamír

Sledujte, jak inovujeme eshop Kamír. Dnes jsme spustili novou Homepage, která je samozřejmě responzivní, doufáme, že přehlednější a využívá větší plochu displeje. Najdete na ní také nově např. hodnocení zákazníků z Heureky. Kamír patří mezi největší dodavatele zemědělských a chovatelských potřeb v ČR a co se týče eshopu, už na nás spoléhá více než 15 let.

27. 12. 2019

Nové webové stránky pro společnost DAFI

Pro společnost DAFI, a.s. jsme realizovali nové responzivní webové stránky, které jsou postaveny na našem novém publikačním systému. Dafi a.s. poskytuje komplexní profesionální služby v oblasti vedení účetnictví, daňového poradenství a zpracování mezd s využitím systému HELIOS Orange.

27. 12. 2019

PARMA servis využívá HELIOS Orange iNUVIO

Společnost PARMA servis úspěšně zvládla přechod na HELIOS iNUVIO. Společnost PARMA servis je dlouholetým autorizovaným dealerem vozidel TATRA.

8. 11. 2019

Helios Orange iNUVIO v Rybářství Třeboň Hld.

Ve společnosti Rybářství Třeboň Hld. jsme ve spolupráci s IT specialistou na straně zákazníka úspěšně realizovali migraci na Helios Orange iNUVIO a v rámci migrace také dodávku nového serveru. Velmi nás potěšilo oceněnění, kterého se nám za dosavadní spolupráci od našeho významného zákazníka dostalo. Dne 1.11.2019 jsme se stali patronem slavnostně vysazeného dubu č.5 na hrázi rybníka Rožmberk. Moc si vážíme spolupráce a této pocty.

16. 7. 2019

Správa infrastruktury MS SQL 2016/2017/2019

Naše praktické zkušenosti s MS SQL 2016/2017/2019 jsme si prověřili úspěšným složením zkoušky "Administering a SQL Database Infrastructure". Zkouška je zaměřena na databázové profesionály, kteří provádí instalaci, údržbu a konfiguraci MS SQL a kteří jsou odpovědní za optimální chod systémů, zálohování a zabezpečení dat.

3. 7. 2019

Společnost Frulika pracuje v Helios iNUVIO

Výrobní společnost Frulika úspěšně prošla procesem migrace na HELIOS iNUVIO. V rámci přechodu na HELIOS iNUVIO jsme řešili také migraci veškerých programových nadstaveb a samozřejmě zaškolení uživatelů. 

2. 7. 2019

MS Excel na míru

Pro Teufelberger jsme realizovali školení MS Excel na míru. Kolega Březina, který toto téma školil, se s námi podělil takto o hodnocení účastníků školení "Není to zrovna velký krok pro lidstvo, ale ze školení mám samé jedničky :)". Využijte i Vy možnost zdokonalit se v MS Excelu s naší dopomocí.

2. 4. 2019

Připravenost na novelu směnárenského zákona

Včera i nám volala Kateřina Součková z Radiožurnálu a ptala se nás, jak jsme na tom s přípravou našeho software v souvislosti s novelou směnárenského zákona. Šli jsme tedy s pravdou ven 
Přípravy na novelu byly opravdu náročné, ale náš směnárenský software Centifox je na novelu skutečně plně připraven (dle zjištění Radiožurnálu soudíme, že možná jako jediný) a naši zákazníci již mají nasazenou verzi Centifox, která reaguje na novelu. Jsme také připraveni pomoci zákazníkům, kteří řeší aktuálně problém s tím, že jejich software připraven není. Navíc do 12.4. jim poskytneme slevu 30% na licenci Centifox.
Článek týkající se aktuální situace si můžete přečíst na iROZHLASU: https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/smenarny-novela-zakona-ceska-narodni-banka-penize-pravidla_1904011915_dok.

27. 3. 2019

Automatizace příjmu zboží

Pro společnost Frulika jsme vyvinuli novou nadstavbu HELIOS, která je dalším krokem v automatizaci příjmu surovin pro výrobu. Společnost Frulika se zabývá výrobou ovocných a zeleninových složek pro další zpracování např. v mlékárenské nebo pekařské výrobě.

27. 3. 2019

Co o nás říkají zákazníci

"Společnost Unipex vnímáme jako vysoce profesionálního, vstřícného a spolehlivého partnera. Děkujeme celému týmu za skvělý přístup a bezproblémovou spolupráci při přechodu na nový směnárenský software."

Mgr. Marcela Živná, obchodní ředitelka, To & Mi Vdf. spol. s r.o. 

To & Mi Vdf. provozuje síť směnáren s 24 pobočkami.

27. 3. 2019

Rybářství Třeboň Hld. loví ryby s využitím našeho SW

Rybářství Třeboň Hld. využívá HELIOS Orange a námi dodaný SW na míru Sádky, který je propojen na HELIOS. Šéf IT p. Miroslav Hulík hodnotí pozitivně, že uživatelé se nemuseli přizpůsobit SW, ale SW se přizpůsobil jim. Uvádí také, že Sádky mají  přínos pro obchodníky, kteří mají přehled o umístění a stavu ryb na mobilních telefonech, pro zootechniky, kteří mají okamžitý přehled o výlovu i to, že díky Sádkám je možné efektivně plánovat trasy kamionů a řešit dohledatelnost původu ryb.

15. 3. 2019

SEO služby pro Kamír

Pro společnost Kamír vyvíjíme už řadu let eshop a zajišťujeme také služby internetového marketingu. Na předních místech ve vyhledávačích držíme nosný sortiment, mezi který patří například elektrické ohradníky, jezdecké potřeby nebo potřeby pro koně. Zatím se nám to daří. Např. tržby z GOOGLE rostou ve srovnání s loňským rokem o více než 20 %.

11. 2. 2019

Využití MS Outlook ve firmě

10 pracovníků ze společnosti Teufelberger u nás absolvovalo školení na míru na téma využití MS Outlook. Těší nás hodnocení "Vše v pořádku, kolegové byli spokojeni. " 

17. 1. 2019

Rostoucí počet objednávek z e-shopu si vloni doslova vynutil rozšíření oddělení expedice...

To konstatuje společnost Kamír na svém informačním portálu. Jsme rádi, že jsme k počtu objednávek mohli přispět prostřednictvím nových funkčností eshopu, zajištěním hladkého provozu eshopu v rámci supportu a v rámci služeb internetového marketingu. Kamír je největší eshop s chovatelskými a zemědělskými potřebami s více než sedmi sty kategoriemi zboží. Převážnou většinu zboží má Kamír trvale skladem.

11. 1. 2019

Pomáháme při výrobě marmelády

Společnost Frulika nám poskytla tuto zpětnou vazbu: "Vámi dodaný systém Přípravář nám výrazným způsobem usnadňuje a zrychluje přípravu a vyskladnění surovin pro výrobu. Pro výrobu marmelády jsou Přípravářem navrženy nejvhodnější šarže surovin a polotovarů."

 

8. 1. 2019

Upgrade infrastruktury ve společnosti Frulika

Na konci roku jsme realizovali upgrade infrastruktury ve společnosti Frulika tak, aby výroba v novém roce mohla jet už s využitím této nové infrastruktury. Frulika vyrábí ovocné a zeleninové složky pro další zpracování např. v mlékárenské nebo pekařské výrobě a svoje výrobky dodává širokému spektru českých i zahraničních zákazníků. Těší nás, že vedení společnosti Frulika hodnotí celou akci jako perfektní a úspěšnou.

20. 12. 2018

Moderní systém pro moderní směnárny

Náš systém CENTIFOX využívá také náš významný partner To & Mi Vdf. spol. s r.o., který provozuje směnárny na 11 hraničních přechodech po celé ČR. Udělalo nám velkou radost přání k Vánocům, které jsme od To & Mi Vdf. dostali, s tímto dovětkem:

 "Zároveň Vám děkuji za skvělou spolupráci a úžasný přístup. Kdykoliv se na Vás nebo Vaše kolegyně a kolegy obracím s prosbou nebo pomocí, mám pocit jakoby bychom byli dlouholetí přátelé a vždy mě to velmi hřeje u srdce."

19. 12. 2018

13 let úspěšné spolupráce

Zdá se to neuvěřitelné, ale uběhl 13. rok naší spolupráce se společností KAMÍR a Co spol. s r. o. na poli e-commerce. Vážíme si toho, že Kamír hodnotí i letos spolupráci jako úspěšnou. Kamír je největším dodavatelem zemědělských a chovatelských potřeb v ČR a provozovatelem jednoho z největších chovatelských a jezdeckých eshopů v ČR kamir.cz  s pobočkami po celé ČR i na Slovensku.

18. 12. 2018

Díly do Jaguarů ve společnosti KeyTec načítá a kontroluje námi dodaná aplikace

Aplikace, kterou jsme v prosinci předali společnosti KeyTec je posledním kontrolním bodem v celém procesu výroby dílů pro infotainment do automobilů Jaguar. Společnost KeyTec nám poskytla zpětnou vazbu, že je spokojena jak s aplikací, tak i s rychlostí dodání aplikace a z toho máme samozřejmě radost. KeyTec je úspěšným dodavatelem a výrobcem pro mnoho globálních společností s více než 1000 zaměstnanci po celém světě.

29. 11. 2018

HELIOS iNUVIO ve společnosti Kloboucká lesní, s.r.o.

Společnost Klouboucká lesní, s.r.o. se rozhodla pro nasazení HELIOS iNUVIO a řešení specifických potřeb prostřednictvím nadstaveb na míru. Společnost zaměstnává více než 200 pracovníků. Aktivity firmy jsou jak celorepublikového, tak i mezinárodního rozsahu.

29. 11. 2018

Školení Excel na míru pro Avire

V říjnu jsme realizovali školení Excel na míru pro běžné i pokročilé uživatele pro společnost Avire. Avire je přední globální výrobce na trhu zabezpečení, displejů a monitorovacích řešení pro výtahy.

14. 6. 2018

Spravujeme infrastrukturu ve společnosti Pharmallerga

Společnost Pharmallerga patří mezi přední světové nezávislé dodavatele pylu. 

6. 6. 2018

Francisextet

Za tři roky svého působení posbíralo původně studenské uskupení hudebníků několik ocenění. Bylo nám potěšením vyvořit webové stránky https://www.francisextet.cz, které jsou založeny na našem publikačním systému Uniport.

31. 5. 2018

Trénink MS SQL pro správce a vývojáře Alpiq Energy SE

V posledních dvou květnových dnech jsme předávali naše zkušenosti v oblasti MS SQL správcům a vývojářům ze společnosti Alpiq Energy SE, kteří se dosud primárně specializovali na DBMS Oracle.

 

"Kurz považuji za přínosný a i kolegové mají podobné hodnocení."

Jan Černík, Application Support Specialist

9. 5. 2018

Školíme MS SQL

Pořádáme školení MS SQL na míru, poskytujeme konzultace a ladění výkonu MS SQL. Kontaktujte nás.

16. 4. 2018

Futurim - naše nové e-commerce řešení B2B a B2C pro distributory a prodejce brýlí

Moderní design, nejnovější technologie, všechny důležité parametry pro prodej brýlí, virtuální zkouška a další funkčnosti pro usnadnění výběru. Kontaktujte nás, rádi Vám systém předvedeme a předložíme nezávaznou nabídku.

16. 4. 2018

Nové funkce, nové agendy, nové vychytávky

HELIOS Orange iNUVIO

10. 4. 2018

Nová generace systému pro internetový prodej

Dokončili jsme vývoj nové generace systému pro internetový prodej, který je určen pro provoz eshopů a B2B řešení.  V rámci vývoje jsme využili nejnovější technologie a naše dosavadní zkušenosti z ecommerce.

9. 4. 2018

Oběh dokumentů pro společnost Veronex, a.s.

Námi vyvinutý systém pro oběh dokumentů nově využívá i společnost Veronex, a.s.

11. 9. 2017

Je váš směnárenský software připraven na EET?

Rádi vás seznámíme s naším programem pro směnárny prostřednictvím osobní nebo online konzultace. Náš směnárenský software je vhodný pro větší směnárny s pobočkami, kdy je zajištěno centrální zpracování, tak i pro menší směnárny.

25. 8. 2017

Vzděláváme se - MS SQL 2016

Stále se vzděláváme, v nedávných dnech jsme např. absolvovali školení zaměřená na nejnovější verzi MS SQL Serveru 2016. Mj. na optimalizaci a ladění výkonu databází.

18. 7. 2017

Nová instalace SW Směnárna

V minulých dnech jsme instalovali software Směnárna ve společnosti APEX gaming EUROPE A.S., která bude v pilotním provozu využívat směnárenský software v zatím v jedné ze svých směnáren.

12. 7. 2017

Sharepoint pro řízenou dokumentaci

Úspěšně jsme dokončili implementaci Microsoft Sharepoint ve společnosti Frulika. Sharepoint je nasazen v oblasti řízené dokumentace. Frulika se zabývá výrobou ovocných a zeleninových složek pro další zpracování např. v mlékárenské nebo pekařské výrobě.

7. 4. 2017

MS Excel pro společnost Robert Bosch

Potřebujete i vy doplnit znalosti MS Excel, umět co nejlépe využívat funkce, kontingenční tabulky, grafy pro reporting? Neváhejte nás kontaktovat, poskytujeme školení na míru a konzultace a máme s tím více než 15 let praxe.

7. 8. 2016

Stali jsme se členy Asociace.BIZ

Byli jsme přijati mezi členy asociace.biz - Asociace dodavatelů internetových řešení. Chceme zůstat i nadále významnými poskytovateli e-commerce řešení, budovat partnerskou spolupráci a přispívat našimi zkušenostmi.

15. 7. 2016

Jsme členy APEK

Stali jsme se členy Asociace pro elektronickou komerci (APEK). I díky podpoře APEK máme v ruce nástroje, které nám pomáhají být vždy o krok před konkurencí.

13. 7. 2016

Informace pro lesní společnosti na jednom místě

Spustili jsme web lesnivyroba.cz, na kterém nově najdete informace o naší nabídce pro lesní společnosti. 

12. 7. 2016

LUPA o nás napsala

Vypnout levneELEKTRO.cz byl nejtěžší úkol naší existence, celý článek najdete zde: bit.ly/unipex-a-levneelektro.

4. 7. 2016

Rozhovor na téma e-commerce

Náš rozhovor  na Eshopistovi s Jiřím Rosteckým vznikl krátce poté, co jsme převzali cenu Internet Effectiveness Awards. Byl na téma spolupráce s levneELEKTRO, digitální asistenti, nákupní cesty v online světě a proaktivní přístup v e-commerce. Rozhovor byl natočen před tím, než levneELEKTRO zastavilo činnost.

 

23. 6. 2016

levneELEKTRO

Když jsme jako dodavatelé řešení e-shop levneELEKTRO.cz v úterý večer po více než 10 letech zastavovali, znamenalo to pro nás splnění toho nejtěžšího úkolu za dobu existence naší firmy. Doufáme ve spravedlivé řešení a rádi bychom, aby současná situace neznamenala konec. Eshopové řešení bylo připraveno na další růst, ne na pád.

      

6. 6. 2016

2. místo v soutěži Internet Effectiveness Awards 2015 v kategorii Online obchod je naše!

Těší nás ocenění z nejvýznamnější české soutěže efektivity digitálních projektů Internet Effectiveness Awards.

6. 6. 2016

Nový systém pro pekárnu a cukrárnu KLAS

Pekárna a cukrárna KLAS bude nově využívat námi dodané řešení - ERP HELIOS s nadstavbami na míru a e-commerce řešením na míru. Společnost v současné době vyrábí denně více než 200 druhů pekařských a cukrářských výrobků, kterými zásobuje více než 250 odběratelů.

26. 5. 2016

Náš projekt nominován na IEA 2015

S projektem levneELEKTRO.cz jsme postoupili do finále nejvýznamnější české soutěže efektivity digitálních projektů Internet Effectiveness Awards. Držte nám palce!

16. 5. 2016

Tady nesmíme chybět

Účastníme se 14. ročníku tradiční IT konference TechEd-DevCon určené všem z oboru informačních technologií, kteří chtějí mít přehled o současných a budoucích trendech nejen v oblasti produktů společnosti Microsoft.

26. 4. 2016

Eshopisté eshopistům

Stali jsme se partnerem projektu Eshopista, jehož hlavním posláním je vzájemné obohacování leaderů eshopů osobními zkušenostmi z online businessu.

19. 4. 2016

Nový eshop pro TCM Bohemia

Pro společnost TCM Bohemia, největšího dovozce čínských bylinných produktů v Čechách, realizujeme nový eshop integrovaný s ERP Helios Orange. E-shop bude postaven na nejnovějších technologiích a bude reagovat na nejnovější trendy. Samozřejmostí bude podpora mobilních zařízení.

31. 3. 2016

Shop roku 2015

Eshop www.levneelektro.cz získal letos hned tři ocenění: Cenu popularity a Ceny kvality v oborech elektro a bílé zboží.
Jsme rádi, že jsme se na tomto úspěchu mohli podílet jako dodavatelé a správci IT infrastruktury, jako implementátoři a vývojáři nadstaveb ERP systému Helios Orange a jako autoři eshopového řešení na míru.
Eshop dosáhl v roce 2015 obratu 1,5 mld. Kč.

19. 1. 2016

Posílili jsme náš tým

Od ledna 2016 jsme posílili náš tým o 2 senior vývojáře. Celkem je nás aktuálně 15 + 4 stálí subdodavatelé. Čekáme na nové výzvy v r.2016 :) 

19. 1. 2016

Růst tržeb o 34,6 %

V rámci námi poskytovaným služeb SEO pro www.levneelektro.cz  se nám podařilo zvýšit prosincové tržby eshopu o 34,6% ve srovnání s loňským rokem. Pro eshop levneELEKTRO.cz  jsme také již od samého počátku komplexním dodavatelem IT a autorem eshopového řešení.

18. 1. 2016

Analytický modul pro řízení lesní výroby

Pro společnost Kloboucká lesní s.r.o. jsme vyvinuli modul pro systém lesní výroby ELF, který umožňuje v detailu řídit ekonomiku lesní výroby.

15. 1. 2016

Společnost VORS, s.r.o. se rozhodla pro nasazení ERP HELIOS Orange

Společnost VORS, s.r.o. je významnou společností v oblasti úklidových prací a údržby zelených ploch.

15. 9. 2015

Monitorování, optimalizace a ladění výkonu MS SQL Serveru

Staráme se o řadu SQL databází a i v této oblasti se proto neustále vzděláváme. Aktuálně si naši db specialisté a vývojáři intenzivně "updatují" znalosti na pokročilé vlastnosti SQL serveru 2014.

14. 9. 2015

Nový responzivní design levneELEKTRO.cz

Úkolem našeho vývojového týmu bylo "oživení" nového designu a nových funkčností tak, aby se zákazníkům co nejlépe nakupovalo z počítačů i mobilních zařízení.

V souvislosti s novým designem bylo také potřeba z naší strany navrhnout a integrovat rozsáhlé změny na straně informačního systému, aby byl např. připraven poskytovat  data pro nové funkčnosti, umožňoval nové funkčnosti konfigurovat apod. V rámci realizace jsme nasadili také nové technologie, které jsou předpokladem pro další růst a rozvoj celého řešení. Realizace proběhla úspěšně podle plánu za necelých 5 měsíců a to se domníváme, že je v této kategorii eshopů rekord. Výsledek posuďte sami: www.levneelektro.cz. Aktuálně plánujeme pauzu s cílem "oživení" vývojového týmu a jakmile se nám přestane o designu levneELEKTRO.cz zdát, pustíme se s chutí do další práce :-).

30. 7. 2015

Agroteam, významný partner českého zemědělství využívá našich služeb

Pro společnost Agroteam zajišťujeme nově správu IT infrastruktury v rámci servisní smlouvy.

17. 7. 2015

Potěšilo nás...

"Děkuji Vám a  Vašemu týmu za podporu! Je výborná."

ing. Martin Kortus, Managing Director, Technicoat s.r.o.

24. 6. 2015

Komunikace SAP a ERP HELIOS Orange

Pro společnosti Jilos a Wotan Forest, členy skupiny Agrofert, jsme realizovali propojení mezi ERP systémy HELIOS Orange a SAP prostřednictvím webových služeb.

"Jste skvělí a moc jste nám pomohli", řekla nám vedoucí IT Wotan Forest, Jitka Kysilková.

6. 3. 2015

Potěšilo nás...

"Děkujeme vaší společnosti UNIPEX CZ za podporu a rychlý profesionální zásah při řešení technického problému, který nastal v naší IT infrastruktuře. S Vaší pomocí byly rychle obnoveny pro nás klíčové funkce systému."

Václav Marek, manažer IT, LIRA, obrazové lišty a rámy, a.s.

5. 3. 2015

Společnost Kamír se zaměřila i na mobilní zařízení

Společnost Kamír, přední dodavatel zemědělských a chovatelských potřeb poskytuje nyní zákazníkům komfortní služby také prostřednictvím responzivního designu pro e-shop kamir.cz.

1. 12. 2014

Nový web Lesostavby Třeboň a.s.

Společnost Lesostavby Třeboň a.s. si vybrala náš CMS pro vytvoření nové internetové prezentace, součástí bylo i dodání grafiky na míru.

30. 10. 2014

Generální finanční ředitelství Č. Budějovice chválí školení Excel - kontingenční tabulky

"Děkuji, že jste pro nás udělali špičkové školení na míru, které pro nás bylo velice přínosné."
Ing. František Nováček, ředitel Odboru informačních technologií

20. 10. 2014

Jdeme za hranice

Pro společnost TECHNICOAT, společnost s mezinárodní působností specializující se na povrchové úpravy technickými povlaky, zajišťujeme správu celé IT infrastruktury včetně zahraničních poboček v Polsku a Rumunsku.

20. 10. 2014

Naše řešení vyhrává cenu popularity Shop Roku 2014

Máme velkou radost z toho, že námi dodávané eshopové řešení www.levneelektro.cz se stalo vítězem v kategorii Cena popularity a finalistou v kategorii Cena kvality.

20. 10. 2014

Prodej kávy, čokolády a čaje s využitím našeho SW

Připravujeme nový eshop specializovaný na prodej kávy, čokolády a čaje.

10. 10. 2014

Helios Orange v Kloboucké lesní

Společnost Kloboucká lesní se rozhodla pro implementaci systému HELIOS Orange.

2. 10. 2014

Nový centrální sklad pro e-shop s využitím našeho SW

Pro našeho významného zákazníka, provozovatele e-shopu www.levneelektro.cz jsme zajistili veškeré IT služby a SW úpravy námi dodaného eshopového řešení související s otevřením nového centrálního skladu a výdejního místa v Českých Budějovicích.

2. 10. 2014

Školení MS Excel kontingenční tabulky

V nejbližší době budeme pořádat školení Excel kontingenční tabulky pro „stále začínající". Pokud byste se chtěli přidat nebo víte o někom, kdo by si takové školení zasloužil, neváhejte se nám ozvat: skoleni@unipex.cz.

25. 9. 2014

Připravujeme nový web pro Lesostavby Třeboň, a.s.

Vyhráli jsme výběrové řízení na realizaci nové webové prezentace s využitím námi vyvinutého publikačního systému Uniport.

23. 9. 2014

Webový portál pro Veronex, a.s. a Garnet VRX s.r.o.

Realizovali jsme informační portál pro zaměstance těchto společností, součástí portálu je prezentace dat ze slunečních elektráren.

19. 9. 2014

Řízená dokumentace s využitím MS Sharepoint

Technicoat s.r.o., společnost s mezinárodní působností, která se specializuje na povrchové úpravy technickými povlaky, využívá pro oblast řízené dokumentace MS Sharepoint dodaný naší společností.

19. 9. 2014

Společnost UNILES, a.s. se rozhodla využívat náš elektronický oběh dokumentů

Náš software bude ve společnosti UNILES, a.s. využívat více než 50 uživatelů na několika střediscích pro oběh a schvalování faktur.

18. 8. 2014

Prodej ryb při výlovech v Rybářství Třeboň

Rybářství Třeboň bude při výlovech rybníků prodávat ryby s využitím námi dodaného SW s propojením na HELIOS Orange.

18. 8. 2014

Systém lesní výroby ELF pro Klobouckou lesní

Společnost Kloboucká lesní, s.r.o se rozhodla pro nasazení našeho systému lesní výroby ELF pro více než 50 uživatelů.

10. 7. 2014

Head Sport využívá nový doplněk pro Helios Orange

Na blížící se výročí a jmeniny zaměstnanců automaticky upozorňuje ve společnosti Head Sport náš nový doplněk Výročí a jmeniny pro HELIOS Orange

12. 6. 2014

Nový web a e-shop

Realizovali jsme web a e-shop pro APENEX s.r.o., významnou společnost působící v oblasti telekomunikací, která mj. disponuje nejvyšší možnou certifikací ve světě v oblasti telekomunikačních systémů SIEMENS/UNIFY.

4. 6. 2014

Neustále se vzděláváme

Kolegové technici úspěšně absolvovali další zkoušku - Administering Windows Server 2012. Naše zkušenosti jsou Vám k dispozici, více o naší nabídce najdete v sekci IT služeb.

28. 5. 2014

Potěšilo nás...

"Děkuji Vám za perfektní připravenost a bezproblémovou migraci naší serverové infrastruktury."

Za Frulika, s.r.o.
Michael Valdauf, Technical & IT manager

27. 5. 2014

Nový systém pro Jihočeské katolické lesy, s.r.o

V Jihočeských katolických lesích, které se ujímají hospodaření na restituovaném lesním majetku budějovické diecéze, jsme úspěšně dokončili implementaci ERP HELIOS Orange a lesní výroby ELF.

21. 5. 2014

Nezapomínejte na výročí a jmeniny svých kolegů

Pomůže Vám s tím náš doplněk pro HELIOS Orange, který automaticky odesílá e-mailová upozornění o blížících se výročích a jmeninách.

20. 5. 2014

Meziroční nárůst tržeb o více než 30%?

Ano, to je výsledek námi poskytovaných SEO služeb pro přední eshop www.kamir.cz. Rádi pomůžeme také vám, pokud nejste přímými konkurenty firmy Kamír :-) ...

UNIPEX CZ, s.r.o., Rudolfovská tř. 202/88, 370 01 České Budějovice

Dispečink: Po-Pá 8:00-16:00 hod.

T/F: +420 387 713 292, E: info@unipex.cz

Po předchozí dohodě se zákazníkem nebo v návaznosti na servisní smlouvu nebo smlouvu o systémové
podpoře probíhají samozřejmě obchodní jednání, zásahy nebo konzultace běžně i mimo provozní dobu. 

EU dotace

Registrační číslo projektu: CZ.01.4.04/0.0/0.0/15_005/0002794
Název projektu: Nová generace systému pro internetový prodej

Sledujte nás na Facebooku  Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2014 - 2021 UNIPEX CZ s.r.o.