Novinky

18.5.2023

Charita České Budějovice

"Velmi si vážíme práce tohoto menšího profesionálního týmu, kterým bezesporu firma Unipex je. Charita České Budějovice využívá IT služby formou outsourcingu a to již více než 13 let. Pro další spolupráci a k posunu v rozvoji a digitalizaci našich služeb jsme se rozhodli implementovat program Helios iNuvio. I když víme, že to práce bude náročná, tak společně věříme, že výsledkem bude značná úspora času, energie a v neposlední řadě také finančních prostředků, které rádi věnujeme potřebným lidem v nouzi."

Mgr. František Nestával, ředitel
Charita České Budějovice     

4.5.2023

Dopis jednatele POLO Bohemia s.r.o.

"Vážení, dovolte mně, abych u příležitosti mého odchodu do důchodu poděkoval firmě Unipex za dlouholetou spolupráci a za perfektní služby, které nám firma Unipex dlouhá léta poskytovala."

Ing. Miroslav Opekar, nyní již bývalý jednatel mezinárodní společnosti

V Českých Budějovicích, 28. 4. 2023


3.5.2023

Charita České Budějovice a HELIOS iNuvio

Charita České Budějovice se rozhodla pro implementaci systému HELIOS iNuvio. Hlavními cíli implementace jsou náhrada současných několika systémů a řady excelových tabulek jedním systémem, snížení pracnosti a automatizace práce.

Vývoj software
Vývoj a podpora software

Vyvíjíme webové, desktopové i mobilní aplikace na platformě .NET. Za dobu naší existence jsme úspěšně dodali už stovky aplikací. Našimi zákazníky jsou výrobní a obchodní společnostmi, ale také IT firmy, kterým poskytujeme subdodávky. Máme mnohaleté zkušenosti nejen s vývojem software, ale také s integrací různých systémů, se zajištěním kvalitní podpory a rozvoje software včetně souvisejících IT služeb. Pro některé naše zákazníky fungujeme léta jako externí IT oddělení.

HELIOS iNuvio
HELIOS iNuvio

Jsme autorizovaným implementačním a vývojovým partnerem ERP HELIOS Orange iNuvio více než 20 let. Pro HELIOS iNuvio vyvíjíme také nadstavby a pluginy a poskytujeme systémovou podporu. Zakládáme si na rychlém řešení požadavků našich zákazníků. Naším primárním cílem jsou dlouhodobě spokojení partneři, ne množství implementací a zákazníků. Díky vlastním vývojovým kapacitám jsme schopni HELIOS iNuvio upravit dle konkrétních potřeb. Máme také zkušenosti s laděním výkonu HELIOS iNuvio.

E-commerce
E-commerce

Od roku 2005 dodáváme e-commerce řešení B2B, B2D a B2C na míru, která jsou plně integrována na skladové a další systémy. Využíváme zkušeností z významných projektů, na kterých jsme měli možnost se podílet. Pro e-commerce umíme zajistit vše potřebné včetně infrastruktury, skladového systému nebo služeb SEO. Námi dodaná řešení získala v minulosti ocenění jako ShopRoku a Internet Effectiveness Awards.

IT infrastruktura
IT infrastruktura

Realizujeme návrhy a dodávky IT infrastruktur na platformě Microsoft. Podle preferencí zákazníka nabízíme možnost pořízení vlastní infrastruktury, řešení infrastruktury v cloudu nebo hybridní řešení. Podle potřeby zajišťujeme komplexní služby IT nebo podporu IT administrátorům ve vybraných oblastech. V rámci servisních smluv zajišťujeme monitoring, proaktivní péči a rychlý zásah v případě problému. Specializujeme se také na ladění výkonu MS SQL, využíváme virtualizaci Hyper-V a implementujeme M365. Máme mnohaleté zkušenosti i certifikace.